Форум ЛІГА:ЗАКОН: пенсія військовослужовцю - Форум ЛІГА:ЗАКОН

Перейти к содержимому

пенсія військовослужовцю

Свернуть Прикрепленные метки

Страница 1 из 1
  • Вы не можете создать новую тему
  • Тема закрыта

пост #1 Пользователь офлайн   glockk Иконка

• Знаток
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Отправлено 22 Август 2011 - 13:23

Доброго дня!
На підприємстві охоронцем працює колишній військовослужбовець. Отримує пенсію. Є питання. Чи може він розраховувати на підвищення цієї пенсії з тієї підстави, що він продовжує працювати. Прошу пробачити, якщо питання звучить некорректно, але так мені його озвучили. Якщо необхідна додаткова інформація, я буду намагатись її надати.
Дякую.
Чем шире раскрываешь обьятия - тем легче тебя распять
0

пост #2 Пользователь офлайн   NikP Иконка

• Заглянувший
  • Pip

Отправлено 22 Август 2011 - 22:37

Просмотр сообщенияglockk (22 Август 2011 - 13:23) писал:

Доброго дня!
На підприємстві охоронцем працює колишній військовослужбовець. Отримує пенсію. Є питання. Чи може він розраховувати на підвищення цієї пенсії з тієї підстави, що він продовжує працювати. Прошу пробачити, якщо питання звучить некорректно, але так мені його озвучили. Якщо необхідна додаткова інформація, я буду намагатись її надати.
Дякую.

Добрий день. Підвищення пенсії колишньому військовослужбовцю, " військова пенсія", на теперішній час, не залежить від факту працевлаштування. Від факту працевлаштування залежить індексація пенсії. Підвищення пенсії і індексація пенсії трохи різні поняття. Працюючому " військовому" пенсіонеру індексація пенсії не проводиться, так як йому повинна проводитись індексація зарплати. Тому працюючий військовий пенсіонер повинен негайно після працевлаштування повідомити про це пенсійні органи. В разі, якщо про це повідомлено не буде, а пенсійні органи це виявлять самі, вони вирахують з пенсії такого пенсіонера, незаконно нараховану індексацію. Інший випадок коли пенсії підвищуються по іншим підставам, передбаченим діючим законодавством, зокрема Законом України " Про пенсійне забезпечення ійськовослужбовців і інших осіб", в такому випадку факт працевлаштування пенсіонера не повинен впливати на підвищення розміру пенсії. Для точної відповіді на Ваше питання повинно зясувати, яке підвищення, з яких підстав Ви маєте на увазі, чи може Ви маєте на увазі індексацію.
0

пост #3 Пользователь офлайн   glockk Иконка

• Знаток
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Отправлено 23 Август 2011 - 08:34

я так розумію, що мається на увазі саме підвищення пенсії, в цієї особи пенсія за вислугою років, і було поставлено питання, чи може вона розраховувати на підвищення цієї пенсії на тій підставі, що вона є працюючим пенсіонером...

p.s. особисто я вважаю, що наша держава може тільки зменшити виплати :)
Чем шире раскрываешь обьятия - тем легче тебя распять
0
Страница 1 из 1
  • Вы не можете создать новую тему
  • Тема закрыта

1 человек читают эту тему
0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых пользователей