Форум ЛІГА:ЗАКОН: Зняття арешту з майна - Форум ЛІГА:ЗАКОН

Перейти к содержимому

 

Зняття арешту з майна Зняття арешту з майна

Свернуть Прикрепленные метки

Метки не найдены
Страница 1 из 1
 • Вы не можете создать новую тему
 • Тема закрыта

пост #1 Пользователь офлайн   pashapasha187 Иконка

 • Наблюдающий
 • PipPip
 • Группа: Пользователи
 • Сообщений: 20
 • Регистрация: 27 Февраль 12

Отправлено 27 Февраль 2012 - 12:36

Ситуація наступна: Спадкоємець отримав спадщину і хотів зареєструвати ,але не зміг так як на неї накладено арешт ДВС ,що потрібно зробити ,щоб зняти арешт?
0

пост #2 Пользователь офлайн   Scorpion Иконка

 • Ветеран форума
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • Группа: Пользователи
 • Сообщений: 1 798
 • Регистрация: 06 Май 11

Отправлено 27 Февраль 2012 - 13:06

Наскільки я знаю то виконавче провадження зупиняється:

ЗУ "Провиконавче провадження"

Стаття 37. Обставини, що зумовлюють обов'язкове зупинення виконавчого провадження


1) смерті, оголошення померлим чи визнання безвісно відсутнім стягувача або боржника, або припинення юридичної особи, якщо встановлені судом правовідносини допускають правонаступництво;
Стаття 39. Порядок і строки зупинення виконавчого провадження


2. Виконавче провадження зупиняється у випадках, передбачених:

пунктами 1 і 2 частини першої статті 37 цього Закону, - до визначення правонаступників боржника або призначення опікуна недієздатному боржникові;


4. Протягом строку, на який виконавче провадження зупинено, виконавчі дії не провадяться. Накладений державним виконавцем арешт на майно боржника, у тому числі на кошти на рахунках і вкладах боржника у банках та інших фінансових установах, не знімається. У період зупинення виконавчого провадження державний виконавець має право звертатися до суду в порядку, встановленому цим Законом, а також вживати заходів щодо розшуку боржника (його майна) або перевірки його майнового стану.


Стаття 60. Зняття арешту з майна

1. Особа, яка вважає, що майно, на яке накладено арешт, належить їй, а не боржникові, може звернутися до суду з позовом про визнання права власності на це майно і про зняття з нього арешту.

2. У разі прийняття судом рішення про зняття арешту з майна арешт з майна знімається за постановою державного виконавця не пізніше наступного дня, коли йому стало відомо про такі обставини. Копія постанови про зняття арешту з майна надсилається боржнику та органу (установі), якому була надіслана для виконання постанова про накладення арешту на майно боржника.

3. З майна боржника може бути знято арешт за постановою начальника відповідного відділу державної виконавчої служби, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець, якщо виявлено порушення порядку накладення арешту, встановленого цим Законом. Копія постанови начальника відділу державної виконавчої служби про зняття арешту з майна боржника не пізніше наступного дня після її винесення надсилається сторонам та відповідному органу (установі) для зняття арешту.

4. У разі наявності письмового висновку експерта, суб'єкта оціночної діяльності - суб'єкта господарювання щодо неможливості чи недоцільності реалізації арештованого майна боржника у зв'язку із значним ступенем його зносу, пошкодженням або в разі якщо витрати, пов'язані із зверненням на таке майно стягнення, перевищують грошову суму, за яку воно може бути реалізовано, арешт з майна боржника може бути знято за постановою державного виконавця, що затверджується начальником відділу, якому він безпосередньо підпорядкований. Копії постанови державного виконавця про зняття арешту з майна надсилаються не пізніше наступного робочого дня після її винесення сторонам та відповідному органу (установі) для зняття арешту.

5. У всіх інших випадках незавершеного виконавчого провадження арешт з майна чи коштів може бути знятий за рішенням суду.

6. Зазначені у цій статті постанови можуть бути оскаржені сторонами в десятиденний строк у порядку, встановленому цим Законом.
Multi multa scinut, nemo - omnia - Многие много знают, никто не знает всего.

Хто ні про що не запитує, той нічому не навчиться. Томас Фуллер
1

пост #3 Пользователь офлайн   Scorpion Иконка

 • Ветеран форума
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • Группа: Пользователи
 • Сообщений: 1 798
 • Регистрация: 06 Май 11

Отправлено 27 Февраль 2012 - 13:12

Інструкції про проведення виконавчих дій


5.15. Звільнення майна з-під арешту.5.15.1. Особа, яка вважає, що майно, на яке накладено арешт, належить їй, а не боржникові, може звернутися до суду з позовом про визнання права на майно і про звільнення майна з-під арешту.

5.15.2. У разі прийняття судом рішення про звільнення майна з-під арешту або сплати боржником повної суми боргу за виконавчим документом до реалізації арештованого майна боржника майно звільняється з-під арешту за постановою державного виконавця, яка затверджується начальником відповідного органу державної виконавчої служби (додаток 40), не пізніше наступного дня, коли йому стало відомо про такі обставини. Копія постанови про звільнення майна з-під арешту надсилається боржнику та до органу (установи), якому була надіслана постанова про накладення арешту на майно боржника на виконання.

5.15.3. Майно боржника може бути звільнено з-під арешту за постановою начальника відповідного органу державної виконавчої служби, якому підпорядкований державний виконавець, якщо під час розгляду відповідної скарги боржника виявлено порушення встановленого цим Законом порядку накладення арешту. Копія постанови начальника органу державної виконавчої служби про звільнення майна боржника з-під арешту не пізніше наступного після її винесення дня надсилається сторонам та до відповідного органу (установи) для зняття арешту, а про відмову у звільненні майна боржника з-під арешту - боржнику.

5.15.4. За наявності письмового висновку експерта щодо неможливості чи недоцільності реалізації арештованого майна боржника у зв'язку із значним ступенем його зносу, пошкодженням або якщо витрати, пов'язані із зверненням на нього стягнення, перевищать грошову суму, за яку воно може бути реалізовано, майно боржника може бути звільнено з-під арешту за постановою державного виконавця, яка затверджується начальником відповідного органу державної виконавчої служби (додаток 40). Копія постанови державного виконавця про звільнення майна боржника з-під арешту не пізніше наступного після її винесення дня надсилається сторонам та до відповідного органу (установи) для зняття арешту.

5.15.5. У всіх інших випадках за незакінченими виконавчими провадженнями арешт з майна чи коштів може бути знятий за рішенням суду.

5.15.6. Зазначені в пунктах 5.15.2 - 5.15.4 цієї Інструкції постанови начальника органу державної виконавчої служби та державного виконавця можуть бути оскаржені сторонами до суду в 10-денний строк.
Multi multa scinut, nemo - omnia - Многие много знают, никто не знает всего.

Хто ні про що не запитує, той нічому не навчиться. Томас Фуллер
1

пост #4 Пользователь офлайн   19510922 Иконка

 • Ветеран форума
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • Группа: Пользователи
 • Сообщений: 1 412
 • Регистрация: 10 Январь 12

Отправлено 29 Февраль 2012 - 18:30

Из вопроса не ясно основание наложения ареста ОГИС: по определению суда в порядке обеспечения иска или в связи открытием исполнительного производства по окончательным судебным решениям против должника-наследодателя. От этих оснований зависит механизм вывода имущества из-под ареста: обжалование действий ОГИС или обжалование определения суда в установленном порядке.
Если публикация понравилась, не забывайте ставить +
0

пост #5 Пользователь офлайн   YARG Иконка

 • Заинтересованный
 • PipPipPip
 • Группа: Пользователи
 • Сообщений: 55
 • Регистрация: 22 Март 11

Отправлено 01 Март 2012 - 00:57

А как снимать арест наложенный по определению суда в порядке обеспечения иска? Апелляционная инстанция оставила в силе решение суда первой инстанции чем подтвердила права собственника на квартиру? Возможно ли продление ареста в связи с подачей касации?
0
Страница 1 из 1
 • Вы не можете создать новую тему
 • Тема закрыта
 
 

1 человек читают эту тему
0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых пользователей