Форум ЛІГА:ЗАКОН: Захист персональних даних - Форум ЛІГА:ЗАКОН

Перейти к содержимому

 

Захист персональних даних

Свернуть Прикрепленные метки

важно   
Страница 1 из 1
  • Вы не можете создать новую тему
  • Вы не можете ответить в тему

пост #1 Пользователь офлайн   pek777 Иконка

  • Заглянувший
  • Pip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 10
  • Регистрация: 22 Январь 12

Отправлено 26 Июнь 2012 - 10:00

Всем привет!

Питання: фізична особа звернулася до органів праці та соціального захисту населення з метою отримати субсідію на житлово-комунальним послуги, але в категоричній формі не бажає давати дозвіл на згоду використовувати її персональні дані, а так як у призначенні субсидії державні органи повинні відповідно до законодавства знати всі її персональні дані (ПІБ, адресу, дані паспарту та ідентифікаційний код, крім того, ще інформацію про доходи).
Як бути в даній ситуації
Не призначити субсидію не можливо, оскільки державні органи порушують права громадянина на призначення їй субсидії, та і призначити також не можливо, оскільки державні органи будуть використовувати персональні дані без згоди (відповідної заяви) громадянина, що є порушенням відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" та бавить за собою відповідальність з великими штрафами, Як Бути ? Підскажить і це не тільки з субсідіями
0

пост #2 Пользователь офлайн   UA_Alex Иконка

  • Опытный
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 657
  • Регистрация: 29 Январь 11
  • Город: Ялта. Харьков

Отправлено 26 Июнь 2012 - 10:16

Раз, как вы говорите

Цитата

у призначенні субсидії державні органи повинні відповідно до законодавства знати всі її персональні дані
, то согл. ч 5 ст. 6 Закона "Обробка персональних даних здійснюється для конкретних і законних цілей, визначених за згодою суб'єкта персональних даних, або у випадках, передбачених законами України, у порядку, встановленому законодавством."

А согласно ст 11 "1. Підставами виникнення права на використання персональних даних є:

1) згода суб'єкта персональних даних на обробку його персональних даних. Суб'єкт персональних даних має право при наданні згоди внести застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних;

2) дозвіл на обробку персональних даних, наданий володільцю бази персональних даних відповідно до закону виключно для здійснення його повноважень."


Цитата

оскільки державні органи будуть використовувати персональні дані без згоди (відповідної заяви) громадянина, що є порушенням відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" та бавить за собою відповідальність з великими штрафами,



Поэтому обработка персон. данных возможна и без согласия субъекта - согласно закону!
Право имеет тот, на чьей стороне сила; границы наших сил – наши законы.
1

пост #3 Пользователь офлайн   pek777 Иконка

  • Заглянувший
  • Pip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 10
  • Регистрация: 22 Январь 12

Отправлено 26 Июнь 2012 - 14:37

Спасибо!
0
Страница 1 из 1
  • Вы не можете создать новую тему
  • Вы не можете ответить в тему
 
 

1 человек читают эту тему
0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых пользователей