Форум ЛІГА:ЗАКОН: Уточнення позовних вимог - Форум ЛІГА:ЗАКОН

Перейти к содержимому

 

Уточнення позовних вимог

Свернуть Прикрепленные метки

Метки не найдены
Страница 1 из 1
  • Вы не можете создать новую тему
  • Тема закрыта

пост #1 Пользователь офлайн   Leoshield Иконка

  • Постоялец
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 295
  • Регистрация: 03 Июль 12
  • Город: Днепропетровск

Отправлено 02 Август 2012 - 08:30

Підкажіть будь ласка законодавчу базу по уточненні позовних вимог. Найбільш важливим є розяснення Верховного суду України. Дякую.
Питання виникло внаслідок того, шо позивач не заплатив нам 100000 грн. ми подали до суду, на що він зробив позовну вимогу про визнанні договору недійсним, але все ж таки він програв цю справу в апеляції, зараз справа про 100000 грн. відновлюється, але за цей період пройшло, ще 8 місяців за які боржник теж винен стосовно розрахункових накладних по 10000 грн. за місяць. Тож питання, а чи можливо додати 80000 грн. до основної суми та сплатити жерж. мито чи є певні підводні камні.
Одного разу мій знайомий розповів, що є певне розяснення, що в уточнені дозволяє лише штрафні санкції. Як бути? Дякую.
Изображение
0

пост #2 Пользователь офлайн   Vadim Linnik Иконка

  • Участник
  • PipPipPipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 105
  • Регистрация: 05 Апрель 12
  • Город: кролевец

Отправлено 02 Август 2012 - 09:27

Просмотр сообщенияБровко Александр Олегович (02 Август 2012 - 09:30) писал:

Підкажіть будь ласка законодавчу базу по уточненні позовних вимог. Найбільш важливим є розяснення Верховного суду України. Дякую.
Питання виникло внаслідок того, шо позивач не заплатив нам 100000 грн. ми подали до суду, на що він зробив позовну вимогу про визнанні договору недійсним, але все ж таки він програв цю справу в апеляції, зараз справа про 100000 грн. відновлюється, але за цей період пройшло, ще 8 місяців за які боржник теж винен стосовно розрахункових накладних по 10000 грн. за місяць. Тож питання, а чи можливо додати 80000 грн. до основної суми та сплатити жерж. мито чи є певні підводні камні.
Одного разу мій знайомий розповів, що є певне розяснення, що в уточнені дозволяє лише штрафні санкції. Як бути? Дякую.
Изображение


Доброго дня!


це у вас гоподарький процес?


Если довольствоваться слишком малым, то и незначительное будет казаться большим

якщо повідомлення виявилося цікавим чи допомогло вам, то не забувайте ставити "+"

0

пост #3 Пользователь офлайн   Vadim Linnik Иконка

  • Участник
  • PipPipPipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 105
  • Регистрация: 05 Апрель 12
  • Город: кролевец

Отправлено 02 Август 2012 - 09:29

Якщо так, то ось постанова пленуму ВГСУ

почитайте п. 3.10-3.12


Если довольствоваться слишком малым, то и незначительное будет казаться большим

якщо повідомлення виявилося цікавим чи допомогло вам, то не забувайте ставити "+"

1

пост #4 Пользователь офлайн   Leoshield Иконка

  • Постоялец
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 295
  • Регистрация: 03 Июль 12
  • Город: Днепропетровск

Отправлено 02 Август 2012 - 09:58

Дякую
0

пост #5 Пользователь офлайн   Leoshield Иконка

  • Постоялец
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 295
  • Регистрация: 03 Июль 12
  • Город: Днепропетровск

Отправлено 02 Август 2012 - 10:20

Ще є таке питання, у разі, якщо в позові ми хотіли прийняти як погоджені акти, а також борг розмірі 60000 грн., а потім додати ще 3 акти загальною сумою 30000 грн., для цього потрібна буде подавати вже новий позов?
0

пост #6 Пользователь офлайн   Leona_ya Иконка

  • Постоялец
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 272
  • Регистрация: 23 Ноябрь 11
  • Город: Днепропетровск

Отправлено 02 Август 2012 - 10:27

Просмотр сообщенияБровко Александр Олегович (02 Август 2012 - 11:20) писал:

Ще є таке питання, у разі, якщо в позові ми хотіли прийняти як погоджені акти, а також борг розмірі 60000 грн., а потім додати ще 3 акти загальною сумою 30000 грн., для цього потрібна буде подавати вже новий позов?


Доброго дня!
Ні, для цього ви подаєте заяву про збільшення позовних вимог та доплачуєте судовий збір.
0

пост #7 Пользователь офлайн   Leoshield Иконка

  • Постоялец
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 295
  • Регистрация: 03 Июль 12
  • Город: Днепропетровск

Отправлено 02 Август 2012 - 10:35

Справа така:
У нас була справа про визнання актів виконаних робіт (6 штук) і по ним відповідно борг 60000 грн.
Потім справа була зупинена через паралельну справу на 7 місяців. Все добре позов по інщій справі в нашу користь.
Тепер справа знову відновилась і ми можемо подати уточнення по штрафним санкціям. І тепер питання, а чи можливо приєднати за ці 7 місяців визнання, ще 7 актів (робота по договору не припинялась) та відповідно провести уточнення приплюсувавши ще 70000 грн. та штрафні санкції чи потрібно подавати новий позов, що і зазначено в пленумі вищого господарського суду (чи я неправильно зрозумів)

3.11.Збільшено (чи зменшено) може бути лише розмір вимог майнового
характеру. Якщо в заяві позивача йдеться про збільшення розміру
немайнових вимог (наприклад, про визнання недійсним ще одного акта
крім того, стосовно якого відповідну вимогу вже заявлено), то
фактично також йдеться про подання іншого позову.
0

пост #8 Пользователь офлайн   Vadim Linnik Иконка

  • Участник
  • PipPipPipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 105
  • Регистрация: 05 Апрель 12
  • Город: кролевец

Отправлено 02 Август 2012 - 10:39

Просмотр сообщенияБровко Александр Олегович (02 Август 2012 - 11:35) писал:

Справа така:
У нас була справа про визнання актів виконаних робіт (6 штук) і по ним відповідно борг 60000 грн.
Потім справа була зупинена через паралельну справу на 7 місяців. Все добре позов по інщій справі в нашу користь.
Тепер справа знову відновилась і ми можемо подати уточнення по штрафним санкціям. І тепер питання, а чи можливо приєднати за ці 7 місяців визнання, ще 7 актів (робота по договору не припинялась) та відповідно провести уточнення приплюсувавши ще 70000 грн. та штрафні санкції чи потрібно подавати новий позов, що і зазначено в пленумі вищого господарського суду (чи я неправильно зрозумів)

3.11.Збільшено (чи зменшено) може бути лише розмір вимог майнового
характеру. Якщо в заяві позивача йдеться про збільшення розміру
немайнових вимог (наприклад, про визнання недійсним ще одного акта
крім того, стосовно якого відповідну вимогу вже заявлено), то
фактично також йдеться про подання іншого позову.





На мою думку, в даному випадку краще подати окремий позов і ньому нараховувати штрафні санкції. можливо дві справи обєднають в одну як повязані.



Если довольствоваться слишком малым, то и незначительное будет казаться большим

якщо повідомлення виявилося цікавим чи допомогло вам, то не забувайте ставити "+"

0

пост #9 Пользователь офлайн   Leona_ya Иконка

  • Постоялец
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 272
  • Регистрация: 23 Ноябрь 11
  • Город: Днепропетровск

Отправлено 02 Август 2012 - 10:53

Так, "збільшено може бути лише розмір вимог майнового характеру. Якщо в заяві позивача йдеться про збільшення розміру немайнових вимог (наприклад, про визнання недійсним ще одного акта крім того, стосовно якого відповідну вимогу вже заявлено), то фактично також йдеться про подання іншого позову" :(
0

пост #10 Пользователь офлайн   Leoshield Иконка

  • Постоялец
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 295
  • Регистрация: 03 Июль 12
  • Город: Днепропетровск

Отправлено 02 Август 2012 - 10:57

Тобто тільки окремий позов? Изображение
0

пост #11 Пользователь офлайн   Vadim Linnik Иконка

  • Участник
  • PipPipPipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 105
  • Регистрация: 05 Апрель 12
  • Город: кролевец

Отправлено 02 Август 2012 - 10:59

Просмотр сообщенияБровко Александр Олегович (02 Август 2012 - 11:57) писал:

Тобто тільки окремий позов? Изображение


Таки, да)
Если довольствоваться слишком малым, то и незначительное будет казаться большим

якщо повідомлення виявилося цікавим чи допомогло вам, то не забувайте ставити "+"

0

пост #12 Пользователь офлайн   Leoshield Иконка

  • Постоялец
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 295
  • Регистрация: 03 Июль 12
  • Город: Днепропетровск

Отправлено 02 Август 2012 - 11:24

А ще птання, якщо в 2011 платив
Державне мито:
1163,63 грн. Витрати на інфо.техсудового процесу: 236

А тепер сумма уточнюючого позову 118509,16 тобто 2 % = 2370,18

Як доплатити недостатнє держ. мито? 2370-(1163,63+236)=970,55?

Та враховуючи, що тут як майнові та немайнові умови?


0

пост #13 Пользователь офлайн   Vadim Linnik Иконка

  • Участник
  • PipPipPipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 105
  • Регистрация: 05 Апрель 12
  • Город: кролевец

Отправлено 02 Август 2012 - 11:27

[quote name='Бровко Александр Олегович' date='02 Август 2012 - 12:24' timestamp='1343895847' post='25756']
А ще птання, якщо в 2011 платив
Державне мито:
1163,63 грн. Витрати на інфо.техсудового процесу: 236

А тепер сумма уточнюючого позову 118509,16 тобто 2 % = 2370,18

Як доплатити недостатнє держ. мито? 2370-(1163,63+236)=970,55?

Та враховуючи, що тут як майнові та немайнові умови?


[/quote

витрати на ітз не віднімай


2370-1163,63=1206,37


Если довольствоваться слишком малым, то и незначительное будет казаться большим

якщо повідомлення виявилося цікавим чи допомогло вам, то не забувайте ставити "+"

1

пост #14 Пользователь офлайн   Leoshield Иконка

  • Постоялец
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 295
  • Регистрация: 03 Июль 12
  • Город: Днепропетровск

Отправлено 02 Август 2012 - 11:33

Але їх вже відмінили, і тепер вони там і залишаться?
0

пост #15 Пользователь офлайн   Vadim Linnik Иконка

  • Участник
  • PipPipPipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 105
  • Регистрация: 05 Апрель 12
  • Город: кролевец

Отправлено 02 Август 2012 - 11:35

при винесенні рішення суддя буде вирішувати щодо розподілу судових витрат на рахунок когось із сторін. в разі якщо рішення буде на вашу користь, то суд вирішить стягнути з відповідача на вашу користь понесені судові витрати, в тому числі витрати на ітз.
Если довольствоваться слишком малым, то и незначительное будет казаться большим

якщо повідомлення виявилося цікавим чи допомогло вам, то не забувайте ставити "+"

0

пост #16 Пользователь офлайн   vekar Иконка

  • Постоялец
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 229
  • Регистрация: 27 Май 11

Отправлено 02 Август 2012 - 12:39

Просмотр сообщенияБровко Александр Олегович (02 Август 2012 - 11:57) писал:

Тобто тільки окремий позов? Изображение



Не тільки, до початку розгляду господарським судом справи по суті позивач має право змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви.
0
Страница 1 из 1
  • Вы не можете создать новую тему
  • Тема закрыта
 
 

1 человек читают эту тему
0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых пользователей